Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Sk-CzTorrent | stiahni si HD Filmy online - We Happy Few (2018)

Nový Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  We Happy Few (2018) Názov:We Happy Few (2018) Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows Velikost:10.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory: Bitlet Download
  Skontrolován:2018-08-10 19:54:07 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0) torrent2exe Down
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  We Happy Few (2018)  Rok vydání: 2018
  Žánr: Akční, Adventura
  Lokalizace: En
  Ochrana: Steam (Crack - CODEX)

  Popis:
  Hra We Happy Few využije roguelike princip, tedy se v ní bude hodně umírat a začínat znovu v pozměněném světě. Zajímavé jsou však pravidla světa, ve kterém nejsme supersiláci, vojáci ani téměř neviditelní zloději, ale lidé nuceni splývat s davem. Velmi podivným a zdrogovaný davem.
  Hra je zasazena do alternativní verze Anglie, které během 2. světové války nedokázalo odrazit německou invazi. Píše se již rok 1964 a obyvatelé Wellington Wells přežívají v částečně zrekonstruovaném a modernizovaném a částečně zničeném městě. Hrůza kolem nich jejich dovedla ke kolektivnímu užívání jakési drogy štěstí, nošení vysmáté masek a přesvědčování sebe sama, že prožívají další nádherný den. Nepřáteli antiutopistickej společnosti se stávají lidé porušující pravidla a poukazující na realitu, kteří ostatním kazí nádhernou iluzi.

  Hra nám nabízí hned tři takové černé ovce, každou s vlastním nehezkým příběhem převázaným s příběhy ostatních dvou, pár silnými a pár slabými stránkami. V role takové černé ovce - Downer chceme uniknout z městečka a jeho společnosti řítící se do záhuby. Nebude to však jednoduché, náročnost bude nastavena podle roguelike tradice - tedy velmi vysoko. Před únikem z města je třeba shromáždit zásoby a vyrobit si pomůcky a účinnější zbraně, ale nemůžeme při tom vzbudit pozornost obyvatelstva, jinak se veselí blázni na ulicích sjednotí do vraždícího davu. Downer s různými taktikami budou na obtíž různí výjimeční obyvatelé. Přímočařejší se postaví do cesty policista Bobby, trpělivým zase starší dáma, která ráda cpe nos všude tam, kde ho vůbec netřeba.

  Wellington Wells je přitom procedurálně generované a po každé prohře i každém vítězství bude připravena trochu jiná verze. My však už budeme o zkušenost nebo kousek mozaiky neměnného příběhu města bohatší a právě díky lepšímu pochopení fungování společnosti budeme mít i lepší šanci na úspěch. Žádný pokus o útěk by neměl trvat déle než 3 hodiny, na normální úrovni náročnosti se ale zpočátku bude umírat mnohem dříve. Pro lidi nehľadajúcich výzvu je plánovaný speciální režim, ve kterém si užijí příběh a fungování města.

  http://bonusweb.idnes.cz/we-happy-few-dojmy-preview-d0d-/Preview.aspx?c=A180616_070931_bw-novinky_Srp
  Požadavky:
  Minimum:
  OS: Windows 7(64-bit) nebo vyšší
  Procesor: Triple-core Intel nebo AMD, 2.0 GHz nebo rychlejší
  Paměť: 8 GB RAM
  Grafika: NVIDIA GeForce 460 GTX nebo AMD Radeon 5870 HD série nebo Mobile: NVIDIA GeForce GTX 580M a vyšší.
  DirectX: Verze 11
  HDD: 6 GB volného místa
  Myš a klávesnice

  Doporučeno:
  OS: Windows 7(64-bit) nebo vyšší
  Procesor: Quad-core Intel nebo AMD, 2.5 GHz nebo rychlejší
  Paměť: 8 GB RAM
  Grafika: NVIDIA GeForce 660 GTX nebo AMD Radeon 7870 HD série a lepší
  DirectX: Verze 11
  HDD: 6 GB volného místa
  Myš a klávesnice  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  bokap31

  Clen
  19/08/2018 07.34.58
  je to ok
  Uploader
  11/08/2018 04.31.10
  ahoj. To ti neřeknu, nebo se to neví. Vím jen, že na překladu se bude pracovat. V době early accessu nemělo smysl hru překládat.

  0
  Marcellodias

  Member+
  10/08/2018 23.38.28
  kedy asi to bude mat CZ_:???


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.014 sec. ] - [ GZIP: disabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 09:59

  TOPlist